Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Witam wszystkich którzy są zainteresowani opinią firmy HOT AUTO A więc wynajem lawet na wysokim poziomie czyli auto sprawne technicznie ,nic nie odpada nic nie dzwoni ,czyste w środku i na zewnątrz ,wciągarki sprawna ,oświetlenie sprawne,pasy nowe ,opony ,właściciel firmy człowiek bardzo ugodowy ,korzystalem już kilkukrotnie i jestem bardzo zadowolony.Jednym słowem WARTO I POLECAM ~ Marcin K
Jestem kurierem i pewnego dnia utknąłem w bagnie na samym początku pracy. Cały bus pełen paczek, myślałem, że to koniec. Zadzwoniłem do chłopaków z Hot Autoservice i bardzo się zdziwiłem, gdy po 5 minutach zobaczyłem ich pędzących na pomoc. Szybko, profesjonalnie, świetnie – uratowali mój dzień pracy. Jestem ogromnie wdzięczny chłopakom! ~ Gregory 7
Serwis w pełni godny polecenia. Niestandardowe połączenie młodości, dociekliwości i chęci rozwiązania problemów, z którymi nie poradziły sobie inne niby renomowane warsztaty. Wiem już gdzie będę wracał z problemami czy serwisem auta. Miła i profesjonalna obsługa za rozsądną cenę. Gorąco polecam zadowolony klient Wojtek. ~ Wojciech K
Firma, która dosłownie ratuje zycie. Podczas bardzo ważnego wyjazdu z rodziną padło mi auto. Z pomocą przyjechał Pan Emil, ponad 400km z autem zastępczym, abym mógł spokojnie kontynuować swoją podróż, a uszkodzkne auto odwiózł do mojego rodzinnego miasta prosto pod warsztat, który wskazałem. Empatyczny, profesjonalny i wyrozumiały człowiek. Z czystym sumieniem polecam firmę. ~ r0vitz
Gorąco polecam tę firmę. Podczas podróży na święta z UK do Polski mieliśmy wypadek w Niemczech (300km od Słubic) i nie mogliśmy kontynuować podróży naszym autem. Pan Emil przysłał po nas auto, które później wypożyczyliśmy na dalszą drogę w Polsce. Bardzo profesjonalna, rzeczowa i bezproblemowa obsługa. Fantastyczne podejście i elastyczność dostosowana do potrzeb klienta. Dziękujemy Panie Emilu, uratował nam Pan święta! ~ Marta N
Bardzo polecam!!! Potrzebowalem wypozyczyc auto. Sprawny kontakt nawet w niedzielę!!! Rzeczowo ustalone warunki, bardzo uczciwa stawka !!! Nie kombinują na kaucji, auto podstawili pod adres i odebrali w dodatku już późnym wieczorem. Dobra robota Panowie! Oby więcej takich firm z normalnym podejściem! ~ Marcin O
Profesjonalne podejście do klienta i świetna obsługa. Rzetelne informacje odnośnie części samochodowych oraz ich napraw. A także uczciwe rozliczenie, co i ile kosztowało. Czy tanie naprawy? Wszystko jest do dogadania. Ale trzeba pamiętać, że taniej nie zawsze znaczy lepiej. Warsztat godny polecenia! 👍 ~ Krzysztof P
Wynajmowałem lawetę i wszystko przebiegło bez żadnych problemów. Sprzęt w bardzo dobrym stanie, czysty i zadbany. Obsługa miła, konkretna i pomocna – szybkie formalności, żadnych ukrytych kosztów. Zdecydowanie polecam, na pewno wrócę, jeśli będę potrzebował ponownie! 🚗💪 ~ Kazimierz P
Serwis z prawdziwego zdarzenia. Goraco polecam. Auto profesjonalnie sprawdzone przed zakupem, podwozie, pomiar lakieru i diagnostyka komputerowa. Jako jedyny w Slubicach bez problemu ze to bus, ze za duzy itd bez narzekania :) A do tego Pan Emil ma bardzo elastyczne podejscie ( po auto jechalem ponad 500km ) co do terminu i wszystko wyjasnia po ludzku. Kacik z Netflixem umila czekanie na auto. Oby tak dalej i zycze samych sukcesow w branzy ~ szegezloty
Zakopałem się jadąc na ryby. Dosyć niefortunnie wjechałem w kałużę, która okazała się małym stawem. Po 40 minutach zbierania gałęzi i kamieni, które wkładałem pod koła poddałem się, bo w promieniu 50 metrów wszystko wyzbierałem😂 Udało się znaleźć alternatywę, szybki telefon i po chwili Pan z Hot auto był już na ratunek. W parę minut było już po problemie. Dziękuję za profesjonalną pomoc i świetną obsługę. Z całego serca mogę polecić❤️‍🔥 ~ Hubert F
Hot Auto HOT! Gorąco polecam. Sprawnie profesjonalnie i uczciwie. Bardzo się cieszę, ze mogłem poznać Pana Emila i skorzystać z jego usług. Auta są igiełki bez żadnych zastrzeżeń i bardzo zadbane. Naprawdę usługa premium za uczciwe pieniądze. Pozdrawiam serdecznie 😉. Dzięki ~ Mateusz L
Auto pierwsza klasa, czyste, zadbane, z pełnym wyposażeniem (4 pasy,wciagarka,ect.)spoko właściciel, wszystko poszło jak powinno pójść. Na pewno godny polecenia,z pewnością nastepnym razem na pewno wynajme znowu tylko od niego. POLECAM ! ~ Grześ
Wynajem lawety i sama usługa transportu na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Wszystko przebiegło sprawnie i szybko, począwszy od ustaleń po transport. Warto dodać, że nie każdy chciał się podjąć transportu motocykla! Gorąco polecam!! ~ Bystry
Wynajem lawety przebiegł sprawnie, wszystko zgodnie z ustaleniami bez nadmiernych formalności. Cena dobra, konkurencyjna. Auto sprawne, transport przebiegł bez problemu. W przyszłości jak będę potrzebował lawetę to tu wrócę. ~ Tomek W
Alles super. Kommunikation auf Polnisch. Sehr attraktiver Preis für die Miete eines Transporters. Flexible und bequeme Rückgabe. Kulante Zeiten, Preise und Kulanz zum Zustand des Fahrzeugs. Sehr gerne wieder. ~ Jan L
Sehr gute Abfertigung, Kommunikation war sehr gut,alles hat geklappt AN&Verkauf. Die Abwicklung des Auftrages,bin ich sehr zufrieden. Danke an das Team.srecna Nova Godina ~ Zeljko O
Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Emila. Wypożyczenie lawety odbyło się sprawnie i bezproblemowo. Jeżeli ktoś szuka solidnej i profesjonalnej obsługi, to na pewno będzie zadowolony z Hot Auto Services. ~ Kamil W
Szybka i sprawna pomoc - auto padło w drodze do pracy, jeden telefon i po 30 minutach laweta z zastępczym autem była na miejscu, a zepsuty samochód został zabrany na warsztat. Polecam! 💯🫶🏼 ~ Daria G
Pełen profesjonalizm i usługa na najwyższym poziomie. Wszystko poszło bardzo sprawnie. :) Świetny kontakt z właścicielem. Mogę gorąco polecić. Najlepsza firma w mieście i okolicach. 😁 ~ Karolina A
Korzystalem z uslug warsztatu i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry i szybki kontakt. Ludzkie podejście do klienta (wytłumaczenia i doradzenie). Jednym słowem -Polecam! :) ~ Krzysztof
Naprawdę polecam, miła współpraca, auto pakowne w sam raz na przeprowadzkę, w rozsądnej cenie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług w przyszłości ~ Andrzej T
Absolutely the best car service I’ve ever experienced! Everything was handled incredibly fast and efficiently. The team was very professional, friendly, and easy to communicate with. They really helped us out in a stressful situation and made everything smooth and simple. Highly recommend to anyone who needs quick and reliable help! ~ Žydrūnė R
Z czystym sumieniem polecam to miejsce. Z tą energią i wiedzą chłopaki podbijecie rynek bardzo szybko. Będę tu wracał na pewno 💪 ~ Przemysław B
Oddałem swojego Mercedesa z problemem pracy w trybie awaryjnym i brakiem mocy. Auto zostało naprawione szybko i profesjonalnie . Polecam ~ Karol P

Znajdź nas w mediach społecznościowych